Nabíjecí ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 450 ONE
Vysílač k výcvikovému obojku d-control Edge 450 ONE nabízí možnost bezpečného výcviku až pro 6 psů s funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster. Výkonné nabíjecí zařízení s přehledným LCD displejem a jednoduchým ovládáním pro každodenní použití.




Výcvikové obojky z nové řady d-control Edge ONE si oblíbíte pro jejich snadné nastavení a ovládání. Všestranné funkce se přizpůsobí potřebám výcviku i každodenním procházkám. Celý systém byl vyvinut s důrazem na pohodlí malých pejsků.
Kombinace funkcí zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Funkce nastavujte podle citlivosti vašeho pejska. Zvuk slouží pro snadné přivolání, vibrace jsou ideální jako komunikační režim pro pejsky s postižením sluchu nebo pro velmi citlivé jedince. Stimulační impulsy (krátké i dlouhé) lze nastavit v 30 úrovních. Pro krizové situace je připraveno tlačítko booster.
Dosah pro 6 psů na 450 metrů
S tímto modelem budete mít až 6 pejsků na dosah 450 m. Ovladač navíc nabízí praktické nastavení hromadného volání všech napárovaných přijímačů najednou.
Ovladač s jednoduchým ovládáním
Navolené hodnoty vidíte v přehledném zobrazení na LCD displeji. Jistotu vyslání signálu vám dodá vibrační odezva ovladače. Pro vyšší bezpečnost je zařízení vybaveno zámkem kláves. Pokud stimulační impulsy nechcete využívat, lze tento režim u kteréhokoliv psa snadno deaktivovat.
Dobíjecí akumulátor s výdrží až 2 měsíce
Ovladač je napájen výkonnou baterií, která garantuje pohotovostní režim až 2 měsíce při běžném používání. Nabíjení pomocí klipsu trvá přibližně 2 hodiny.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Napájecí klips
- 1 ks nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019150 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 450 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 87 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
