Nabíjecí ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250 ONE
Nabíjecí vysílač k výcvikovému obojku d-control Edge 250 ONE s dosahem 250 m. Spárování a kontrola až 6 pejsků. Funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster. Voděodolný ovladač s podsvíceným LCD displejem a přehledným zobrazením nastavených funkcí a hodnot.




Nabíjecí ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250 ONE
D-control Edge ONE je nabíjecí zařízení s novými funkcemi pro každodenní procházky i využití v profesionální kynologii. Zařízení, které se přizpůsobí potřebám výcviku pejska a usnadňuje komunikaci. Pro bezpečí a jistotu.
Všestranné funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Vysílač d-control Edge 250 ONE nabízí funkce pro všestranné využití. Zvukový signál s aktivací zvukového tónu v přijímači slouží pro zavolání pejska. Vibraci lze využít jako alternativní funkci namísto stimulačního signálu pro více citlivé pejsky nebo jako způsob komunikace u pejsků s poruchami sluchu. Stimulační impulsy jsou nastavitelné do úrovně 30, s volbou krátkého či dlouhého impulsu. Booster umožňuje rychlou reakci v případě krizových situací.
Dosah na 250 m pro 6 psů
Ovladač k výcvikovému obojku d-control Edge 250 ONE napáruje až 6 pejsků s dosahem vzdálenosti 250 m. Nastavením hromadného volání můžete vysílat signál ke všem spárovaným přijímačům a snadno tak přivolat všechny pejsky najednou.
Ovladač d-control Edge 250 ONE v ergonomickém designu
Uživatelsky příjemný ovladač v novém ergonomickém tvaru. LCD podsvícený displej se zobrazením nastavených funkcí. Zpětná reakce na vyslání signálu je indikována vibrační odezvou ovladače. Vychytávkou je zámek kláves, kterým si bezpečně uzamknete nastavovací tlačítka. Vysílač umožňuje deaktivaci stimulačního režimu u zvoleného přijímače.
Výkonná nabíjecí baterie
Ve vysílači je integrovaný dobíjecí akumulátor s pohotovostní výdrží až 2 měsíce. Dobíjení akumulátoru pomocí klipsu trvá cca 2 hodiny do plného nabití.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh - 1 ks
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Napájecí klips
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019143 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 87 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
