Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 450
Výcvikové obojky pro psy z nové řady d-control Edge pomohou mít celou smečku v bezpečí a pod kontrolou. S funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster a možností napárování až 6 psů. Ergonomicky vymazlený vysílač s jednoduchým ovládáním a novými funkcemi. Dosah na 450 m. Pro středně velké a velké psy.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 450
Elegantně laděná řada d-control Edge představuje výcvikové obojky pro psy pro pozitivní a bezpečný přístup k výchově. Uživatelsky příjemné ovládání a nové funkce zajišťují maximální komfort pejska a spokojenost majitele.
Funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Režimy funkcí si snadno přizpůsobíte vašim potřebám a výcviku. Základní funkce zvuk slouží pro přivolání pejska nebo vibrace pro upoutání pozornosti. Stimulační bezpečné impulsy lze nastavit od nejjemnějších úrovní až do stupně 30, s volbou krátkého a dlouhého impulsu. Booster je tlačítko pro rychlou reakci v případě, že by váš pejsek byl v nebezpečí či se snažil uprchnout za zvěří.
Dosah výcvikového obojku 450 m až pro 6 psů
Elektronické obojky d-control Edge 450 umožňují mít napárováno až 6 pejsků s dosahem na 450 m na jeden vysílač. Ovladač má přehledný LCD displej, na kterém nastavíte funkce pro každého pejska zvlášť, nebo můžete přivolat všechny najednou pomocí hromadného volání.
Přijímač se 100% vodotěsností
Obojek je plně vodotěsný a vydrží všechny prozkoumané kaluže, bláto, aportování do vody, plavání i pořádný slejvák. Délku tkaného řemene můžete zkrátit, přičemž nastavitelný obvod je cca 20 - 72 cm. Obojek lze spárovat na 2 vysílače.
Vysílač s uživatelsky přehledným rozhraním
Vysílač d-control Edge 450 je voděodolný a vybavený novou funkcí vibrační odezvy, díky které budete vědět, že signál byl vyslán. Proti nechtěnému mačkání tlačítek v kapse slouží zámek kláves. Stimulační režim můžete deaktivovat a ze zařízení se rázem stává plnohodnotný vibrační obojek se zvukovým signálem.
Baterie s dlouhou životností 12 měsíců
Přijímače i vysílače jsou vybaveny lithiovou baterií CR2 3V s dlouhou životností – až 1 rok při běžném používání.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení
- Návod k použití
- Lithiová baterie CR2 3V - 2 ks
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení vysílače na krk
- Obojek (přijímač) s tkaným řemenem 25 mm × 75 cm
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
- Testovací doutnavka k otestování správné funkce přijímače (obojku)
- Sada kontaktních bodů v délce 10 mm – 2 ks, v délce 15 mm – 2 ks
Volitelné a náhradní příslušenství
- Těsnění pod víčko krabičky přijímače
- Plastové záslepky namísto kontaktních bodů
- Tkané, silikonové nebo plastové řemeny v různých barvách a šířkách
- Kontaktní body 10 mm / kontaktní body 15 mm / kontaktní body 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019037 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 450 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 53 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 73 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
| Napájení přijímače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
