Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 450 ONE
Elektronické obojky pro malé a středně velké pejsky s váhou přijímače pouhých 31 g. Nová řada d-control Edge 450 ONE přináší možnost bezpečného výcviku až pro 6 psů.
Nejmenší elektronické obojky s funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster. Výkonné nabíjecí zařízení s přehledným vysílačem s LCD displejem a jednoduchým ovládáním.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 450 ONE
Výcvikové obojky z nové řady d-control Edge ONE si oblíbíte pro jejich funkčnost a jednoduché uživatelské ovládání. Přizpůsobí se potřebám výcviku a díky své voděodolnosti jsou ideální i pro psy, kteří milují plavání. Minimalistická verze byla vyvinuta speciálně pro maximální pohodlí pejsků.
Kombinace funkcí zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Kombinujte funkce podle potřeb s ohledem na citlivost psa. Zvukový signál aktivuje signál na přijímači, na který pejsek reaguje jako na přivolání. Na funkci vibrace můžete pejska naučit například signál odměny či upoutání pozornosti při nácviku povelu "K noze". Stimulační impulsy nabízí zvolení krátkých či dlouhých korekcí až do stupně 30. Funkci booster lze nastavit jako krizové tlačítko pro okamžitou a rychlou reakci v případě blížícího se nebezpečí.
Dosah výcvikového obojku na 450 m pro 6 psů
U modelu elektronického výcvikového obojku pro psy d-control Edge 450 ONE budete mít až 6 pejsků na dosah 450 m. Ovladač nabízí i nastavení hromadného volání, takže bez obav svoláte všechny spárované pejsky najednou.
100% vodotěsnost přijímače
Vodotěsný elektronický obojek zvládne déšť i bahnitou kaluž, takže si chlupáči mohou užívat plavání či aportování bez omezení. Nastavitelný tkaný řemen lze jednoduše zkrátit podle obvodu krku pejska (nastavitelnost cca 20–72 cm). Přijímač je navíc možné napárovat na 2 vysílače.
Ovladač s jednoduchým ovládáním
Všechny navolené funkce uvidíte v přehledném zobrazení na LCD displeji. Nově vysílač při každém vyslání signálu zavibruje (funkce vibrační odezvy).
- Zámek kláves: Uzamkne všechna nastavovací tlačítka proti nechtěnému stlačení.
- Deaktivace stimulačního režimu: Úplně vypne stimulační impulsy, čímž se obojek stává pouze zvukovým a vibračním.
Akumulátor s pohotovostním režimem až 2 měsíce
Přijímače i vysílače jsou napájeny pomocí nabíjecích baterií s dlouhou výdrží až 2 měsíce při běžném používání. Pomocí nabíjecího klipsu zařízení dobijete do plna během 2 hodin.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Napájecí klips – 2 ks
- 1 ks nabíjecí baterie Li-Pol 200 mAh (obojek)
- 1 ks nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh (ovladač)
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Přijímač (obojek) s tkaným řemenem 15 mm × 75 cm v černé barvě
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
- Testovací doutnavka
- Sada nerezových kontaktních bodů 7 mm – 2 ks, 10 mm – 2 ks
Volitelné a náhradní příslušenství:
- Těsnění pod víčko krabičky přijímače
- Plastové krytky pro umístění místo kontaktních bodů
- Plastové / tkané / silikonové řemeny
- Kontaktní body 7 mm, kontaktní body 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019068 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 450 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 15 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 87 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
| Napájení přijímače: | baterie Li-Pol 200 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
