Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250R ONE s prstýnkovým ovladačem
Sada výcvikového obojku pro psy řady d-control Edge Ring ONE se skládá z dobíjecího obojku, který se svými rozměry a váhou pouhých 31 gramů řadí mezi nejmenší na trhu.
Dobíjecí ovladač s dosahem 250 metrů umožňuje párování až pro 6 psů. Součástí je miniaturní prstýnkový ovladač pro okamžité reakce při výcviku či sportu. Funkce: zvuk, vibrace, stimulační impuls, vzrůstající impuls a booster. Vhodné pro malé a středně velké pejsky.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250R ONE s prstýnkovým ovladačem
Řada d-control Edge Ring ONE v minimalistickém designu a s propracovaným ovladačem zabudovaným v prstýnku. Výcvikové obojky byly vyvinuty pro maximální komfort pejsků a okamžitou komunikaci. Snadné a přehledné ovládání je vhodné pro profesionální kynologii, každodenní procházky i sportování. Buďte v bezpečném spojení se svým pejskem.
Miniaturní ovladač ve formě pohodlného prstýnku
Efektivní řešení pro rychlé reakce. Prstýnek d-control Edge Ring je pohodlnou alternativou k vysílači, který můžete mít zastrčený v batohu a věnovat se naplno jízdě na kole, běhu či výcviku. Bezdrátová komunikace prstýnku vysílá signál až na 20 metrů do vysílače. Díky 4 tlačítkům můžete komunikovat až se 4 psy. Výdrž baterie v prstýnku je při běžném používání až 1 rok.
Zvuk, vibrace, stimulační impuls, booster, vzrůstající impuls
Základní funkcí je zvuk pro upozornění nebo přivolání. Vibrací můžete upoutat pozornost například u špatně slyšících psů. Krátké či dlouhé stimulační impulsy lze nastavit v 30 stupních. V nouzi lze využít funkci booster nebo vzrůstající impuls.
Výcvikový obojek s dosahem na 250 m až pro 6 psů
Elektronický obojek d-control Edge 250R ONE s možností spárování až 6 pejsků. S prstýnkovým ovladačem lze posílat signál až 4 psům současně.
100% vodotěsnost
Vodotěsný kompaktní přijímač odolá každému počasí – dešti, blátu i sněhu. Pejsek si s ním může nerušeně užívat vodní radovánky. Prstýnkový ovladač je též vodotěsný.
Ergonomický vysílač s přehledným LCD displejem
Vysílač disponuje LCD displejem se zobrazením hodnot pro každého psa zvlášť. Vibrační odezva indikuje vyslání signálu. Při nošení v batohu oceníte zámek kláves. Ovladač nabízí i úplnou deaktivaci stimulačního režimu. Paměť pro prstýnek (8 pozic) se zobrazuje pod písmenem R.
Výkonné nabíjecí baterie
Obojky i ovladače jsou vybaveny bateriemi s výdrží až 2 měsíce. Dobití pomocí klipsu trvá přibližně 2 hodiny.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Kabel s klipsem pro dobíjení - 2 ks
- Nabíjecí baterie Li-Pol 200 mAh (přijímač) - 1 ks
- Nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh (vysílač) - 1 ks
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
- Prstýnkový ovladač (vč. baterie) se silikonovým řemínkem
- Testovací doutnavka pro zkoušku správné funkce přijímače
- Přijímač (obojek) s černým tkaným řemenem 15 mm × 75 cm
- Šroubovák T6 pro manipulaci s krytem prstýnkového ovladače
- Sada nerezových kontaktních bodů v délce 7 mm – 2 ks, v délce 10 mm – 2 ks
Volitelné a náhradní příslušenství:
- Těsnění pod víčko krabičky přijímače
- Plastové krytky namísto kontaktních bodů
- Tkané / silikonové / plastové řemeny
- Kontaktní body 7 mm, kontaktní body 10 mm
- Náhradní silikonový řemínek pro prstýnkový ovladač
Pokud vám stimulační impulsy nevyhovují, můžete je ve vysílači snadno deaktivovat a zařízení používat pouze se zvukovým a vibračním signálem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221023782 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 15 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Rozměry prstýnku: | 31 × 26 × 24 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 87 g |
| Hmotnost prstýnku (bez baterie): | 10,5 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
| Napájení přijímače: | baterie Li-Pol 200 mAh |
| Napájení prstýnku: | baterie CR1225 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
