Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250
Elektronický výcvikový obojek pro psy přináší v nové řadě d-control Edge možnost efektivního a bezpečného výcviku až 6 psů. Vybaven funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster, které jednoduše nastavíte díky snadnému a přehlednému ovládání na vysílači, s dosahem 250 m. Vhodný pro střední a velká plemena.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250
Řada výcvikových obojků d-control Edge v novém elegantním designu s vylepšenými funkcemi pro ještě větší spokojenost majitele a jeho pejska při budování vzájemného vztahu a výcviku. Choďte na společné procházky s jistotou.
Funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Zvukový signál prostě jen vyšlete namísto přivolání. Vibrace je možné využívat více způsoby - odměna za skvěle odvedenou práci, upoutání pozornosti nebo jako signál pro pejsky s poruchami sluchu. Obojek d-control Edge 250 umožňuje nastavit stimulační impuls od nejjemnějšího stupně až po úroveň 30 podle temperamentu a citlivosti pejska. S volbou nastavení krátkého a dlouhého impulsu. V případě krizové situace, kdy víte, že hrozí nebezpečí a chcete psa rychle odvolat, je tu funkce booster.
Dosah výcvikového obojku 250 m
U elektronického výcvikového obojku d-control Edge 250 můžete vysílat signál až 6 pejskům a přivolat všechny napárované přijímače hromadným voláním. Dosah mezi přijímačem a vysílačem funguje na 250 m. Tato vzdálenost je dostačující pro výcvik i pro každodenní procházky, kdy se může stát, že pejsek uteče do lesa.
100% vodotěsný přijímač
Obojek je plně vodotěsný a pejska neomezuje v žádné činnosti. Bláto, voda, sníh? Žádný problém. Délku řemene u přijímače můžete upravit dle potřeby, přičemž nastavitelný obvod je cca 20 - 72 cm. Obojek můžete spárovat na 2 ovladače.
Vysílač, který padne do ruky
Voděodolný vysílač d-control Edge 250 s LCD displejem je nově vybaven o funkce vibrační odezvy, která indikuje vyslání signálu k pejskovi. Zámek kláves předchází nechtěnému stisknutí tlačítek v kapse. Na ovladači můžete pomocí nastavitelného tlačítka deaktivovat režim stimulačního impulsu.
Dlouhá životnost baterie až 12 měsíců
Přijímač i vysílač je vybaven lithiovou baterií CR2 3V s garancí životnosti 1 roku při běžném používání.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení
Zařízení je dodáváno včetně veškerého potřebného příslušenství:
- Návod k použití
- Lithiová baterie CR2 3V - 2 ks
- Voděodolný vysílač (ovladač)
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Přijímač (obojek) s tkaným řemenem 25 mm × 75 cm
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Testovací doutnavka na testování správné funkce přijímače
- Sada kontaktních bodů v rozměru 10 mm – 2 ks, v rozměru 15 mm – 2 ks
Volitelné a náhradní příslušenství
V případě ztráty kontaktních bodů nebo potřeby nového těsnění pro přijímač, si vyberte z volitelného příslušenství. Na výběr je i z mnoha barevných odstínů řemenů:
- Náhradní těsnění pro přijímač
- Plastové záslepky nahrazující kontaktní body
- Tkané, plastové nebo silikonové řemeny v různých barvách
- Kontaktní body 10 mm / kontaktní body 15 mm / kontaktní body 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019020 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 53 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 73 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
| Napájení přijímače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
