Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250 ONE
Výcvikové obojky pro psy d-control Edge 250 ONE se s váhou 31 g a malými rozměry řadí mezi nejmenší elektronické obojky na trhu. S dosahem 250 m a párováním 6 psů. Zařízení je nabíjecí. Pomocí uživatelsky přehledného vysílače ovládáte funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster. Přijímač je velikostně i váhou uzpůsoben malým a středně velkým pejskům.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250 ONE
D-control Edge ONE v minimalistickém designu. Výcvikové obojky pro psy vyvinuty pro maximální komfort pejsků. Snadné a přehledné ovládání s novými funkcemi pro každodenní procházky i profesionální kynologii. To nejlepší pro výcvik.
Spolehlivé funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls a booster
Nabízené funkce nastavte podle temperamentu a citlivosti pejska. Základní funkce zvuk je využivána pro přivolání nebo upozornění pejska. Funkce vibrace je velmi dobrým nástrojem, pokud máte doma pejska, který špatně slyší. Vibrace upoutá jeho pozornost směrem k vám. Stimulační impulsy jsou k nastavení od velmi jemných korekcí po stupeň 30. Možnost volby krátkého či dlouhého impulsu. V případě krizových situací, kdy potřebujete pejska rychle přivolat k sobě, využijte tlačítko booster, které lze navolit podle potřeb.
Dosah výcvikového obojku na 250 m pro 6 psů
Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 250 ONE napáruje až 6 pejsků. Mějte je všechny na dosah 250 m. Obrovskou výhodou je nastavení hromadného volání. Vyšlete signál a vrátí se celá smečka.
100 % vodotěsnost obojku
Vodotěsnost přijímače dává pejskovi svobodu při vodních radovánkách. Může s ním plavat a skákat do vody pro aport. Ustojí déšť i pořádnou nálož bláta. Černý tkaný řemen je nastavitelný a lze ho zkrátit, aby perfektně seděl. Nastavitelný obvod obojku je cca 20 - 72 cm. Obojek můžete napárovat na 2 ovladače.
Vysílač, který si oblíbíte
Jednoduché a přehledné ovládání. Vysílač d-control Edge 250 ONE si opravdu oblíbíte. LCD displej se zobrazením všech nastavených hodnot u každého pejska. Nová funkce vibrační odezvy indikuje vyslání signálu k pejskovi pomocí vibrace ovladače. Zámek kláves zamezí mačkání kláves v kapse. Ovladač nabízí deaktivaci stimulačního režimu pro úplné vypnutí stimulačních impulsů a ze zařízení se rázem stává pouze zvukový a vibrační obojek.
Výkonné nabíjecí baterie
Obojky i ovladače jsou vybaveny nabíjecími výkonnými bateriemi s výdrží až 2 měsíce při běžném používání. Dobijete jednoduše během 2 hodin do úplného nabití pomocí nabíjecího klipsu.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení
Zařízení je baleno včetně veškerého potřebného příslušenství:
- Návod k použití
- Kabel s klipsem pro dobíjení - 2 ks
- Nabíjecí baterie Li-Pol 200 mAh (přijímač) - 1 ks
- Nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh (vysílač) - 1 ks
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Přijímač (obojek) s černým tkaným řemenem 15 mm × 75 cm
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
- Testovací doutnavka pro zkoušku správné funkce přijímače
- Sada nerezových kontaktních bodů v délce 7 mm – 2 ks, v délce 10 mm – 2 ks
Volitelné a náhradní příslušenství
V případě potřeby jiné délky kontaktních bodů nebo výměny těsnění pro přijímač, si vyberte z volitelného příslušenství:
- Těsnění pod víčko krabičky přijímače
- Plastové krytky namísto kontaktních bodů
- Tkané / silikonové / plastové řemeny
- Kontaktní body 7 mm, kontaktní body 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019051 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 15 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 87 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
| Napájení přijímače: | baterie Li-Pol 200 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
