Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 200
Výcvikový elektronický obojek pro psy s dosahem 200 m, je základním modelem nové řady d-control Edge. Bezpečný pomocník pro výcvik pejska. Jednoduché a pohodlné ovládání funkcí - zvuk a stimulační impuls s 6 nastavitelnými stupni. Vhodný pro střední a větší plemena psů.




Elektronický výcvikový obojek pro psy d-control Edge 200
Řada d-control Edge přichází v novém designu s uživatelsky jednoduchým ovládáním. Elegantní pomůcka pro efektivní výcvik psa. Pro každodenní procházky i profesionální kynologii. Pomůže vám při budování a upevňování základních povelů poslušnosti pejska.
Funkce zvukový signál a stimulační impuls
Funkci zvukového signálu můžete využít pro přivolání či pro upoutání pozornosti psa. Elektronický výcvikový obojek d-control Edge 200 má 6 pevně nastavených úrovní bezpečného stimulačního impulsu, které jednoduše zvolíte tlačítkem na ovladači s ohledem na citlivost a temperament pejska.
Dosah výcvikového obojku 200 m
U modelu výcvikového obojku d-control Edge 200 budete mít svého pejska na dosah 200 m. Vzdálenost je dostatečná pro trénink poslušnosti a základních povelů, ale i pro odvolání od útěku za zvěří. Voděodolný vysílač lze spárovat pouze s jedním obojkem.
Elegantní 100% vodotěsný přijímač
Obojek je plně vodotěsný. Nic nebrání vodním radovánkám, které pejsci milují. Délku řemene lze přizpůsobit podle potřeby a nastavitelný obvod je cca 20 - 72 cm.
Dlouhá životnost baterie až 1 rok
Přijímač i vysílač je vybaven lithiovou baterií CR2 3V s garancí životnosti 12 měsíců při běžném používání.
Obsah balení
Zařízení je dodáváno včetně veškerého potřebného příslušenství:
- Návod k použití
- Testovací doutnavka
- Vysílač (ovladač)
- 2 ks lithiové baterie CR2 3V
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Přijímač (obojek) s tkaným řemenem 25 mm × 75 cm
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Sada kontaktních bodů v rozměru 10 mm – 2 ks, v rozměru 15 mm – 2 ks
Volitelné příslušenství
V případě ztráty kontaktních bodů nebo potřeby nového těsnění pro přijímač, si vyberte z volitelného příslušenství. Na výběr je i z mnoha barevných odstínů řemenů:
- Náhradní těsnění pro přijímač
- Plastové záslepky nahrazující kontaktní body
- Tkané, plastové nebo silikonové řemeny v různých barvách
- Kontaktní body 10 mm / kontaktní body 15 mm / kontaktní body 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221019013 |
| Počet psů: | 1 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 200 m |
| Počet stimul. impulsů: | 6 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Rozměry přijímače: | 64 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 51 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 70 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
| Napájení přijímače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
