Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000
Elektronický obojek s dosahem až 1000 m, vhodný pro střední a velká plemena psů. Určen především pro profesionální sportovní a služební výcvik psů, ale také pro běžné uživatele a každodenní vycházky. Vysoce odolné a vodotěsné zařízení s funkcemi zvuk, impuls, vibrace, světlo a booster.




Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000
Dosah 1000 m, 40 úrovní stimulačního impulsu, 100% vodotěsnost přijímače i vysílače.
Vysílač disponuje následujícími funkcemi, které lze libovolně nastavit na čtyři funkční tlačítka:
- 2 režimy akustického signálu – krátký/dlouhý
- 40 úrovní stimulačního impulsu – krátký/dlouhý
- 8 režimů světla
- 4 režimy vibrace
Vysílač umožňuje individuální nastavení funkčních tlačítek ⇒ na každé tlačítko lze navolit jednu ze čtyř funkcí. Přijímač je z výroby napárovaný na všechna čtyři tlačítka vysílače: A1 (zvuk), A2 (impuls), B1 (vibrace), B2 (světlo). Jednu funkci lze nastavit vícekrát, například stimulační impuls s vyšší intenzitou, který slouží jako booster.
Všeobecné vlastnosti obojku Dogtrace d-control professional 1000:
- Možnost výcviku 2 psů - A1, A2 a B1, B2
- Možnost spárování dvou přijímačů na jeden vysílač
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Kontaktní body pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy
- Přijímač s plastovým řemenem bez oka 25 mm × 70 cm
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Uzamčení klávesnice pro volbu funkce a výběr funkčního tlačítka
- Nárazuvzdorná konstrukce vysílače
- 100% vodotěsný vysílač i přijímač
- Kontrola stavu baterie přijímače (kontrolka) a baterií ve vysílači (displej)
- Životnost baterií až 12 měsíců (v závislosti na používání)
- U vysílače klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s ostatními modely d-control – pouze s řadou professional (mini, ONE)
Obsah balení:
- Vysílač professional 1000 v černé/oranžové barvě
- Přijímač professional s plastovým černým/oranžovým řemenem (70 cm)
- Sada kontaktních bodů: 2 ks 12 mm, 2 ks 17 mm
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- 2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V
- Testovací doutnavka
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
- Praktický kufr
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Velikost řemene: | 25 mm x 70 cm |
| Balení: | plastový kufřík |
| Rozměry přijímače: | 77 × 39 × 33 mm |
| Rozměry vysílače: | 113 × 53 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 65 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 125 g |
| Napájení vysílače: | 2× AAA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
