Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 mini
Elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1000 m, vhodný pro menší a střední plemena psů. Určen především pro profesionální sportovní a služební výcvik. Oblíbený také u běžných uživatelů pro každodenní procházky a základní výcvik psa. Odolné a plně vodotěsné zařízení s funkcemi zvuk, impuls, vibrace, světlo a booster.




Elektronický výcvikový obojek d-control professional 1000 mini
Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control professional 1000 mini má dosah 1000 m, 40 úrovní stimulačního impulsu, 100% vodotěsnost přijímače i vysílače.
Vysílač disponuje následujícími funkcemi, které lze na tlačítka libovolně nastavit:
- 2 režimy akustického signálu – krátký/dlouhý
- 40 úrovní stimulačního impulsu – krátký/dlouhý
- 8 režimů světla
- 4 režimy vibrace
Vysílač umožňuje individuální nastavení funkčních tlačítek ⇒ na každé tlačítko lze navolit jednu ze čtyř funkcí: akustický signál, stimulační impuls, vibraci a světlo. Přijímač je z výroby napárovaný na všechna čtyři tlačítka vysílače A1, A2, B1, B2 ⇒ A1-akustický signál (režim 1), A2-stimulační impuls (úrověň 1), B1-vibrace (režim 1), B2-světlo (režim 1).
Jednu funkci lze také nastavit vícekrát, například stimulační impuls, který může sloužit jako booster.
Příklad: A1-akustický signál (režim 2), A2-stimulační impuls (úrověň 6), B1-stimulační impuls "jako booster" (úroveň 20), B2-vibrace (režim 2).
Všeobecné vlastnosti:
- Možnost výcviku 2 psů - A1, A2 a B1, B2
- Možnost spárování dvou přijímačů na jeden vysílač
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Kontaktní body pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy
- Přijímač s plastovým řemenem bez oka 20 mm × 70 cm
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Uzamčení klávesnice pro volbu funkce (povelu) a výběr funkčního tlačítka A1, A2, B1, B2
- Nárazuvzdorná konstrukce vysílače
- 100% vodotěsný vysílač i přijímač
- Kontrola stavu baterie přijímače (kontrolka) a baterií ve vysílači (displej)
- Životnost baterií až 12 měsíců (v závislosti na používání)
- U vysílače klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s ostatními modely d-control - pouze s modely d-control professional, professional mini a professional ONE
Obsah balení:
- Vysílač professional 1000 v černé/oranžové barvě
- Přijímač professional mini s plastovým černým/oranžovým řemenem (70 cm)
- Sada kontaktních bodů: 2 ks 12 mm, 2 ks 17 mm
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V
- 2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V
- Testovací doutnavka
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
- Kufr
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Velikost řemene: | 20 mm × 70 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 61 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače: | 113 × 53 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 45 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 125 g |
| Napájení vysílače: | 2x AAA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
