Elektronický výcvikový obojek d-control 400
Oblíbený výcvikový obojek funguje na vzdálenost 250 m a je vhodný pro střední a větší plemena psů. Ideální pomůcka pro výcvik základních povelů na krátkou vzdálenost nebo pro každodenní vycházky. Funkce zvuk, stimulační impulsy 0 – 19 a tlačítko booster pro okamžité nastavení vyššího impulsu.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Elektronický výcvikový obojek d-control 400
Náš bestseller elektronický obojek Dogtrace d-control 400 s dosahem 250 m pro všechna plemena psů nabízí 19 úrovní stimulačních impulsů. Vysílač disponuje podsvíceným LCD displejem a umožňuje výcvik až dvou psů najednou. Díky velmi jednoduchému ovládání a kvalitnímu zpracování se tato sada řadí mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0-19)
- Funkce tlačítka "Booster" - možnost nastavit až o 5 úrovní vyšší impuls, než je na tlačítku "stimulační impuls"
- Možnost výcviku dvou psů - tlačítka A, B
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Zobrazení displeje: úroveň stimul. impulsu, zvolený obojek A nebo B, stav baterie vysílače, vysílání povelu
- Přijímač s tkaným černým řemenem bez oka 25 mm × 75 cm
- 100 % vodotěsný přijímač
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání
- Kontrola stavu baterie přijímače (kontrolka) i vysílače (displej)
- Kontaktní body pro krátkou i dlouhou hustou srst
- U vysílačů klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s modely řad d-control professional, d-fence a d-mute
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- Přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75 cm)
- Sada kontaktních bodů 12 a 17 mm
- 2 ks lithiová baterie CR2 3V
- Testovací doutnavka
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
INFOBOX: Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221006105 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 19 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Blistr |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
