Elektronický výcvikový obojek d-control 400 mini
Elektronický výcvikový obojek d-control 400 mini je díky slabším impulsům, malým rozměrům a nízké váze přijímače vhodný i pro malá plemena psů.
Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0–19 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete navolit o 0–5 stupňů vyšší intenzitu. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Dosah až 250 m.




Obojek Dogtrace d-control 400 mini vhodný pro malá plemena psů, 19 úrovní korekčních impulsů, dosah 250 m.
Intenzita stimulačních impulsů u modelů mini je v porovnání s obojky d-control slabší, ale dostačující i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací. Nemusí být dostačující pro řešení krizových situací u odolných plemen.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko zvukového signálu
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0-19)
- Funkce tlačítka "Booster" - možnost nastavit až o 5 úrovní vyšší impuls, než je na tlačítku "stimulační impuls"
- Možnost výcviku dvou psů - tlačítka A, B
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Zobrazení displeje: úroveň stimul. impulsu, zvolený obojek A nebo B, stav baterie vysílače, vysílání povelu
- Přijímač s tkaným modrým řemenem bez oka 20 mm × 75 cm
- 100% vodotěsný přijímač
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání
- Kontrola stavu baterie přijímače (kontrolka) i vysílače (displej)
- Kontaktní body pro krátkou i dlouhou hustou srst
- U vysílačů klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s modely řady d-control professional, d-fence, d-mute
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- Přijímač s tkaným modrým řemenem bez oka (75 cm)
- Sada kontaktních bodů 12 a 17 mm
- 2 ks lithiová baterie CR2 3V
- Testovací doutnavka
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008024 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 19 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 20 mm × 75 cm |
| Balení: | Blistr |
| Rozměry přijímače: | 61 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače: | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 44 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 64 g |
| Napájení vysílače: | CR2 3V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
