Elektronický výcvikový obojek d-control 1610
Tento model je standardně dodávaný s externím ovládáním dálkového vysílače. Elektronický výcvikový obojek d-control 1610 je díky velikosti stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 1600 m.
Dle velikosti přijímače ho však doporučujeme spíše pro střední a velká plemena. Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster). Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji.




Dogtrace d-control 1610 s externím ovládáním pro profesionální kynologický výcvik.
Externí ovládání (one touch) je velmi užitečným doplňkem vysílačů, umožňuje rychlým stisknutím jednoho tlačítka aktivovat v přijímači navolený stimulační impuls. Tlačítko je umístěné na konci 140 cm dlouhého kabelu, který je konektorem připojen do vysílače.
Modely vybavené tímto doplňkem jsou vhodné zejména pro profesionální sportovní a lovecký výcvik, ale lze je využít také při běhu, jízdě na kole nebo na koni. Ostatní funkce (zvuk, booster) zůstávají dostupné na hlavním vysílači.
Všeobecné vlastnosti:
- Dokonale vodotěsný přijímač
- V přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí se provádí přiložením vysílače
- Kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (LED indikace a LCD displej)
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
- Volitelné nastavení úrovně stimulačního impulsu (0-30)
- Životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání
- Podsvícený LCD displej pro zobrazení výše impulsu, vysílání a vybití baterie
- Možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – tlačítko na přepnutí psa 1 a 2
- Dosah až 1600 m na volném prostranství
- Kontaktní body pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy
- U vysílačů je praktický klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s modely řady d-control professional, d-fence, d-mute
Obsah balení:
- Přijímač s plastovým černým řemenem (70 cm)
- Externí ovládání dálkového vysílače (one touch, 140 cm)
- Plastový kufřík pro bezpečné uložení
- Dálkový ovladač s klipsem na opasek
- Testovací doutnavka
- 1 ks baterie CR2 3V, 2 ks baterie AA (tužková)
- Kontaktní body 12 a 17 mm
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003357 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry vysílače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 95 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 213 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
