Elektronický výcvikový obojek d-control 1600
Výcvikový obojek pro psy s dosahem až 1600 m, je vhodný pro střední a větší plemena psů. Pomůcka pro výcvik základních povelů, nebo pro každodenní vycházky. Funkce zvuk, stimulační impuls 0 – 30, tlačítko booster pro nastavení vyššího impulsu, podsvícený LCD displej.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Elektronický výcvikový obojek d-control 1600
Dogtrace d-control 1600 s dosahem 1600 m, pro všechny plemena, 30 úrovní, LCD displej. Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete zvolit libovolnou intenzitu stimulačního impulsu, než máte navolenou u tlačítka stimulační impuls.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0-30)
- Funkce tlačítka "Booster" - možnost nastavit trvale vyšší impuls, než je na tlačítku "stimulační impuls"
- Možnost výcviku dvou psů - tlačítka 1, 2
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Zobrazení displeje: úroveň stimul. impulsu, zvolený obojek 1 nebo 2, stav baterie vysílače, vysílání povelu
- Přijímač s tkaným černým řemenem bez oka 25 mm × 75 cm
- 100% vodotěsný přijímač
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání
- Kontrola stavu baterie v přijímači (kontrolka) a baterií ve vysílači (displej)
- Kontaktní body pro krátkou i dlouhou hustou srst
- U vysílačů klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s modely řady d-control professional, d-fence, d-mute
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- Přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75 cm)
- Sada kontaktních bodů 12 a 17 mm
- 1 ks lithiová baterie CR2 3V, 2 ks alkalická baterie AA, 1,5 V (tužková)
- Testovací doutnavka
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
INFOBOX: Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221003050 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 25 mm × 75 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 95 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 213 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
