Elektronický výcvikový obojek d-control 1600 mini
Elektronický výcvikový obojek d-control 1600 mini je díky slabším impulsům, malým rozměrům a nízké váze přijímače vhodný i pro malá plemena psů.
Vysílač disponuje funkcí zvuk, korekční impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete zvolit libovolnou intenzitu korekčního impulsu. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Dosah až 1600 m.




Elektronický výcvikový obojek d-control 1600 mini
Obojek vhodný pro malá plemena psů, 30 úrovní korekčních impulsů, dosah 1600 m.
Intenzita korekčních impulsů u modelů mini je v porovnání s obojky d-control slabší, ale dostačující i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací. Nemusí být dostačující pro řešení krizových situací u odolných plemen.
Všeobecné vlastnosti:
- Samostatné tlačítko zvukového signálu
- Volitelná úroveň stimulačního impulsu (0-30)
- Funkce tlačítka "Booster" - možnost nastavit trvale vyšší úroveň impulsu, než je na tlačítku "stimulační impuls"
- Možnost výcviku dvou psů - tlačítka 1, 2
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Zobrazení displeje: úroveň stimul. impulsu, zvolený obojek 1 nebo 2, stav baterie vysílače, vysílání povelu
- Přijímač s tkaným modrým řemenem bez oka 20 mm × 75 cm
- 100% vodotěsný přijímač
- Životnost baterií až 12 měsíců v závislosti na používání
- Kontrola stavu baterie v přijímači (kontrolka) a baterií ve vysílači (displej)
- Kontaktní body pro krátkou i dlouhou hustou srst
- U vysílačů klips pro zavěšení na opasek
Obsah balení:
- Vysílač s klipsem pro zavěšení na opasek
- Přijímač s tkaným modrým řemenem bez oka (75 cm)
- Sada kontaktních bodů 12 a 17 mm
- 1 ks baterie CR2 3V, 2 ks baterie AA 1,5V
- Testovací doutnavka
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221008437 |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 1600 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | Tkanina |
| Velikost řemene: | 20 mm × 75 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 61 × 40 × 31 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 44 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 95 g |
| Rozměry vysílače bez antény: | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou: | 213 × 53 × 28 mm |
| Napájení vysílače: | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače: | CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
