Bateriový zdroj fencee battery DUO BD10 + solární panel 30 W + konzole
Energeticky úsporný bateriový zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 1 J. Signalizační LED diody, nastavovací tlačítko a LCD displej pro indikaci napětí ohradníku, napětí baterie a úrovně výkonu 1–19.
Robustní konstrukce z nárazuvzdorného plastu odolného vůči UV záření. Napájení připojeným solárním panelem 30 W. Prostor pro 12V baterii 44 Ah.




Bateriový zdroj fencee battery DUO BD10 + solární panel 30 W + konzole
Bateriový elektrický ohradník s výkonem 1 J je kompaktní, efektivní a mobilní řešení pro ochranu zvířat. Tento přenosný elektrický ohradník je perfektní pro malé farmy, zahrady nebo sady, kde je potřeba udržet zvířata v bezpečí nebo zabránit vstupu škůdců, jako jsou kuny, králíci, vydry, kočky a volavky.
Kompaktní bateriový zdroj pro elektrický ohradník 1 J
Mobilní bateriový generátor pro elektrické ohradníky s displejem pro indikaci napětí ohradníku, napětí baterie a úrovně výkonu. Výstupní výkon lze plynule nastavit otočným ovládacím tlačítkem v 19 úrovních. Signalizační LED diody pro funkci zařízení a stav baterie. Zařízení disponuje kombinovaným napájením, lze tedy napájet i adaptérem ze sítě 230 V.
Úsporný režim a efektivní využívání baterie
Mikroprocesor řídí provoz zdroje, přizpůsobuje optimální výkon a zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Bateriové generátory umožňují regulovat výkon v 19 stupních. Úrovně 1 až 6 fungují jako eco mód.
Mobilní voděodolná konstrukce se schránkou na baterii
Elektrický ohradník na aku baterii je navržený pro náročné podmínky a dlouhodobé používání ve venkovních prostorách. Pyšní se krytím IP44 a integrovanou ochranou před bleskem. Vstupní konektor pro připojení síťového adaptéru je vodotěsný.
Ohradník disponuje velkou přihrádkou pro 12 V baterii s kapacitou až 44 Ah. Baterie se umístí dovnitř, kde je chráněna před UV zářením a povětrnostními vlivy. Osoba přenášející ohradník je tak chráněna před kontaktem s baterií. Při úplném vybití baterie se zdroj automaticky vypne, aby nedošlo k jejímu poškození.
Solární panel s výkonem 30 W
Na bateriový zdroj lze připojit solární panel s výkonem 30 W, který zajistí nepřetržitý provoz. S možností solárního dobíjení získáte energeticky soběstačný systém, který lze provozovat i v odlehlých oblastech. Solární panel je upevněn pomocí montážní konzole a lze jej polohovat směrem ke slunci podle potřeby.
Obsah balení:
- Bateriový zdroj fencee 1 J
- Konzole + solární panel 30 W
- Integrovaný kabel pro připojení zdroje k baterii
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Zemnící tyč pro ohradník
- Výstražná tabulka fencee a návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8595221022013 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,2 W |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 mA - 100 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Teoretická max. CEE: | 42 km |
| Nízký porost: | 12 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1× |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5× |
| Rozměr: | 38 × 31 × 21 cm |
| Solární panel: | 30 W |
Elektrické ohradníky - fencee battery DUO BD
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
