Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 + solární panel 30 W + konzole
Chytrý bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 1 J. Nastavovací otočné tlačítko na zdroji a úrovně výkonu 1-19. Robustní konstrukce z nárazuvzdorného plastu odolného vůči UV záření - navržený pro náročné podmínky.
Solární dobíjení připojeným solárním panelem 30 W. Smart Control technologie a úsporný režim Power-Save.




Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 + solární panel 30 W + konzole
Chytrý bateriový elektrický ohradník s výkonem je kompaktní, efektivní a mobilní řešení ohradníkového zdroje pro koně a menší zvířata. Tento přenosný elektrický ohradník je perfektní pro malé farmy, zahrady nebo sady, kde je potřeba udržet zvířata v bezpečí nebo zabránit vstupu škůdců, jako jsou kuny, králíci, vydry, kočky a volavky.
Kompaktní bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník 1 J
Bateriový chytrý zdroj pro elektrické ohradníky s displejem pro indikaci napětí ohradníku, napětí baterie a úrovně výkonu. Výstupní výkon lze plynule nastavit otočným ovládacím tlačítkem v 19 úrovních. Zařízení disponuje kombinovaným napájením, lze tedy napájet i adaptérem ze sítě 230 V.
Úsporný režim ohradníku a efektivní využívání baterie
Mikroprocesor řídí provoz zdroje, přizpůsobuje optimální výkon a zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Bateriové generátory umožňují regulovat výkon v 19 stupních. Úrovně 1 až 6 fungují jako eco mód.
Schránka s prostorem pro baterii 12 V s kapacitou 44 Ah
Ohradník na baterii disponuje přihrádkou pro 12 V baterii s kapacitou 44 Ah. Baterie je chráněna před UV zářením a povětrnostními vlivy. Při úplném vybití se zdroj automaticky vypne, aby nedošlo k poškození baterie
Mobilní voděodolná konstrukce s praktickou rukojetí
Elektrický ohradník na aku baterii je navržený pro náročné podmínky a dlouhodobé používání ve venkovních prostorách. Krytí IP44. Vstupní konektor pro připojení síťového adaptéru je vodotěsný. Integrovaná ochrana před bleskem.
Solární panel s výkonem 30 W
Na bateriový zdroj lze připojit solární panel s výkonem 30 W, který zajistí nepřetržitý provoz. S možností solárního dobíjení elektrického ohradníku získáte energeticky soběstačný systém, který lze provozovat i v odlehlých oblastech. Panel je upevněn pomocí montážní konzole a lze polohovat směrem ke slunci podle potřeby.
Obsah balení:
- Bateriový RF zdroj 1 J
- Konzole + solární panel 30 W
- Integrovaný kabel pro připojení zdroje k baterii
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Zemnící tyč pro ohradník
- Výstražná tabulka fencee
- Návod k obsluze
Získejte maximální přehled s aplikací fencee Cloud
V případě, že chcete ovládat ohradník mobilním telefonem na neomezený dosah, pořiďte si ještě centrální zařízení WiFi Gateway. Získáte tak spoustu praktických výhod a budete mít 100% přehled o svých ohradách odkudkoliv a kdykoliv.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.75 kg |
| EAN: | 8595221022068 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,2 W |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 mA - 100 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | 22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 42 km |
| Nízký porost: | 12 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1× |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5× |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
