Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 s ovladačem + solární panel 30 W + konzole
Chytrý bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 1 J. Součástí je dálkový ovladač s dosahem 10 km, který disponuje podsvíceným displejem, zvukovým alarmem a přijímá chybová hlášení o stavu ohrady.
Zdroj nabízí 19 úrovní výkonu, úsporný režim Power-Save a možnost napájení přes solární panel, který je součástí balení.




Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 s ovladačem + solární panel 30 W + konzole
Chytrý bateriový elektrický ohradník s výkonem 1 J je kompaktní, efektivní a mobilní řešení pro koně, lamy, psy a kočky. Tento přenosný systém je perfektní pro malé farmy, zahrady nebo sady, kde je potřeba chránit zvířata nebo zabránit vstupu škůdců, jako jsou kuny, zajíci, vydry a volavky.
Kompaktní bateriový RF zdroj 1 J s displejem
Bateriový chytrý zdroj disponuje displejem pro indikaci napětí ohradníku, stavu baterie a aktuální úrovně výkonu. Výstupní výkon lze plynule nastavit otočným tlačítkem v 19 úrovních. Zařízení má kombinované napájení, lze jej tedy napájet i adaptérem ze sítě 230 V.
Praktický dálkový RF ovladač s dosahem 10 km
Malý, lehký a nárazuvzdorný dálkový ovladač umožňuje operativní zapnutí/vypnutí zdroje a přijímání zvukového alarmu na vzdálenost 10 km.
- Zobrazuje kvalitu signálu, aktuální výkon a kapacitu baterie zdroje
- Podsvícený displej pro dobrou čitelnost i ve tmě
- Baterie CR2 v ovladači zajistí provoz na celou sezónu
Úsporný režim a schránka na baterii
Mikroprocesor řídí provoz zdroje a zajišťuje maximálně efektivní využívání energie. Úrovně výkonu 1 až 6 fungují jako eco mód. Schránka generátoru pojme 12 V baterii s kapacitou až 44 Ah, která je uvnitř chráněna před povětrnostními vlivy.
Solární dobíjení a odolná konstrukce
Díky solárnímu panelu o výkonu 30 W získáte energeticky soběstačný systém vhodný i do odlehlých oblastí bez elektřiny. Konstrukce s krytím IP44 je voděodolná a obsahuje integrovanou ochranu před bleskem.
Obsah balení:
- Bateriový RF zdroj 1 J
- Modrý dálkový RF ovladač
- Konzole + solární panel 30 W
- Integrovaný kabel pro připojení k baterii
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Zemnící tyč pro ohradník
- Výstražná tabulka fencee a návod k obsluze
Získejte neomezený dosah s aplikací fencee Cloud
Pro ovládání ohradníku mobilním telefonem na neomezenou vzdálenost doporučujeme dokoupit centrální ovládací zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100. Budete tak mít 100% přehled o svých ohradách odkudkoliv na světě.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8595221022037 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,2 W |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 mA - 100 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Baterie ovladače: | 1 × CR2 |
| Dosah základní antény: | 10 km |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | 22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 42 km |
| Nízký porost: | 12 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
