Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 s ovladačem + solární panel 30 W + konzole + baterie
Chytrý bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 1 J. Součástí je dálkový ovladač pro ovládání zdroje na vzdálenost až 10 km. Ovladač disponuje podsvíceným displejem, zvukovým alarmem a přijímá chybová hlášení (např. pokles napětí).
Zdroj má robustní konstrukci z nárazuvzdorného plastu s UV ochranou, 19 úrovní výkonu nastavitelných otočným tlačítkem a úsporný režim Power-Save.




Bateriový RF zdroj fencee battery DUO RF BDX10 s ovladačem + solární panel 30 W + konzole + baterie
Chytrý bateriový elektrický ohradník s výkonem 1 J je kompaktní mobilní řešení pro koně, lamy, psy a drůbež. Perfektní pro malé farmy, zahrady nebo sady, kde chrání zvířata nebo brání vstupu škůdců (kuny, vydry, volavky).
Kompaktní bateriový RF zdroj 1 J s plynulou regulací
Bateriový chytrý zdroj disponuje displejem pro indikaci napětí ohradníku, baterie a úrovně výkonu. Výstupní výkon lze plynule nastavit v 19 úrovních. Díky kombinovanému napájení lze zařízení provozovat z 12 V baterie nebo pomocí adaptéru ze sítě 230 V.
Praktický dálkový RF ovladač s dosahem 10 km
Malý, nárazuvzdorný ovladač umožňuje ON/OFF ovládání a příjem zvukových alarmů na vzdálenost 10 km. Podsvícený displej zobrazuje kvalitu signálu, aktuální výkon a kapacitu baterie zdroje. Baterie v ovladači (CR2) zajistí provoz na celou sezónu.
Úsporný režim a efektivní správa energie
Mikroprocesor řídí provoz zdroje a zajišťuje maximální efektivitu. Úrovně výkonu 1 až 6 fungují jako Eco mód. Při úplném vybití se zdroj automaticky vypne, aby nedošlo k nevratnému poškození 12 V baterie.
Robustní schránka a solární napájení 30 W
Schránka s krytím IP44 nabízí prostor pro 12 V baterii (až 44 Ah), která je uvnitř chráněna před UV zářením a deštěm. Součástí setu je solární panel 30 W s montážní konzolí, který zajišťuje energetickou soběstačnost systému i v odlehlých oblastech.
Obsah balení:
- Bateriový RF zdroj 1 J
- Baterie 12 V 44 Ah
- Modrý dálkový RF ovladač
- Konzole + solární panel 30 W
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V
- Zemnící tyč, propojovací a zemnící kabely
- Výstražná tabulka a návod k obsluze
Pro ovládání mobilním telefonem na neomezenou vzdálenost doporučujeme dokoupit centrální zařízení WiFi Gateway, čímž získáte 100% přehled o ohradě v aplikaci fencee Cloud.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.4 kg |
| EAN: | 8595221023560 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,2 W |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 mA - 100 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Baterie ovladače: | 1 × CR2 |
| Dosah základní antény: | 10 km |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | 22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 42 km |
| Nízký porost: | 12 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
